Storyboard Artist

Department: Directorial

Please note that this position requires  Hungarian language skills.

Feladatok

  • A rendező és az operatőr instrukciói alapján filmes storyboard rajzolása digitális eszközökkel, teljes állásban vagy project alapon.
  • Szükség esetén magyarázó ábrak, nézetrajzok, grafikus vázlatok készitése rendezői iránymutatás alapján.

Követelmények

  • Legalább két év produkciós tapasztalat storyboard atistként, filmes területen.
  • Filmnyelvi alapismeretek
  • fejlett vizuális kultúra
  • Jó kompozíciós- és kamerázási érzék
  • Magabiztos anatómiai ismeretek
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • 2 ev Produkciós tapasztalat

Előnyök

  • 3D szoftver alapszintű ismerete
  • Felsőfokú művészeti végzettség
  • Alkalmazkodókészség változatos grafikai stílusokhoz
  • Egyéb területen szerzett tapasztalat (pl. képregeny, 2D animácio, kamerakezelés, vágás, stb.)
  • Angol nyelvtudás

​Jelentkezés: az alábbi linken keresztül, storyboardokat tartalmazó portfólió csatolásával!